Tabletki antykoncepcyjne do stosowania w nagłych przypadkach

Metod zapobiegania nieplanowanej ciąży jest obecnie napraw wiele. Jedną z tych bardziej popularnych jest stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Obecnie jest ich na rynku bardzo wiele. Wśród nich są także tabletki antykoncepcyjne przeznaczone do stosowania w nagłych przypadkach.

Na jakie pigułki można dostać receptę?

Na chwilę obecną Polki mają do wyboru tabletki dzień po Ellaone oraz Escapelle. Każdą z tych tabletek należy przyjąć w ściśle określonym czasie od stosunku. Nie każda więc kobieta zdąży na czas do lekarza. Jest jednak rozwiązanie. Dzisiaj można otrzymać tabletki dzień po recepta bez konieczności umawiania się na wizytę u ginekologa. Tabletki dzień po recepta mogą zostać wypisane przez lekarza specjalistę przez Internet. Chcąc otrzymać tabletki dzień po recepta wystarczy tylko wybrać platformę, która oferuje recepty online.

Jak zrealizować receptę?

Niezależnie od tego, czy kobietę interesuje Ellaone recepta czy też Escapelle recepta może ona być pewna, że wypisanie recepty poprzedzi konsultacja z lekarzem specjalistą. Kobiety, które interesuje Ellaone recepta albo Escapelle recepta nie muszą na nie długo czekać.

Niezależnie od tego, czy będzie to Ellaone recepta czy Escapelle recepta, kod potrzebny do realizacji recepty otrzymają nie później niż po 15 minutach od wypełnienia formularza. Z uwagi na to, że czas zażycia tabletki dzień po ma kluczowe znaczenie, krótki czas otrzymania recepty online jest jedną z jej największych zalet. Kod można trzymać SMS lub e-mailem.