Skorzystaj z oferty serwisu medycznego

Wciąż idziemy z duchem czasu, technologia internetowa pozwala nam bardzo wiele formalności, a także zakupów załatwiać przez Internet. Także w kwestii medycyny i ułatwień dostępu do leków, możemy skorzystać z doskonałej oferty serwisu medycznego i zamówić receptę przez Internet. Jeżeli zatem potrzebujesz jakiegoś konkretnego leku, a nie masz czasu albo możliwości aby udać się do swojego lekarza, śmiało zamów receptę przez Internet i odbierz ją po 15 minutach od zaksięgowania płatności.

Jak zamówić e receptę?

Z pewnością wiesz jak działa Internet, wiesz również jak robi się internetowe zakupy. Jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z żadnym medycznym serwisem, na początku może sprawić coi to trudność. Tutaj jest jednak wszystko bardzo proste i intuicyjne. Przedłużenie recepty online na konkretne leki, które zażywasz w związku z przewlekłą chorobę jest możliwe bez wychodzenia z domu i odwiedzania swojego lekarza prowadzącego.

Wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym wpiszesz nazwy leków, jakie stale zażywasz, a my wystawimy ci receptę przez Internet szybko, sprawnie i wprost na podany numer telefonu w postaci smsa. Potem będzie cię tylko czekała wizyta do najbliższej apteki.

Czy na wszystkie leki można otrzymać e receptę?

W serwisie medycznym gdzie możesz zamówić receptę przez Internet są wypisane wszystkie dolegliwości, na które można wziąć receptę internetową. Sprawdź jak wygląda formularz, znajdź dolegliwość która dotyczy twojej osoby, wypełnij okienka z danymi osobowymi i zamów receptę online, aby móc kontynuować leczenie serca, nie przerywać terapii hormonalnej bądź otrzymać receptę na silne leki przeciwbólowe. Wszystko znajdziesz w serwisie, a w razie kłopotów konsultant pomoże wypełnić formularz.