Recepta internetowa bez konsultacji lekarskiej

Czy jest możliwe aby szybko zamówić receptę przez Internet i nie stać w długich kolejkach do lekarza specjalisty? Czy kiedy kończą się leki na konkretne dolegliwości można zamówić receptę online? Z pewnością wiele osób zadaje sobie takie pytania, dlatego został stworzony serwis internetowy, w którym szybko i łatwo możesz zamówić receptę na konkretne leki bądź skorzystać z telefonicznej konsultacji lekarskiej.

Sprawdź jak działa serwis internetowy, skorzystaj z oferty i zamów receptę przez Internet, dzięki której w 15 minut będziesz miał numer recepty na swoim telefonie.

Na jakie leki dostaniesz e-receptę?

Tego rodzaju usługa jest przede wszystkim dla osób cierpiących na przewlekle choroby i korzystające ze stałych leków, które przepisuje im lekarz prowadzący. Tutaj możesz wykonać przedłużenie recepty online, na podstawie zaświadczenia od lekarza, na przykład na tabletki na serce bądź na nadciśnienie. Taka usługa jest wyjątkowo wygodna także dla osób starszych, którym trudno udać się do przychodni, dlatego możliwość skorzystania z e-recepty jest dla nich wygodna i komfortowa.

W jaki sposób realizuje się receptę elektroniczną?

Najpierw oczywiście zamów receptę online, za pomocą dołączonego formularza, który wypełnia się intuicyjnie i prosto. Tutaj trzeba wpisać swoje dane osobowe oraz chorobę bądź lek, który obecnie przyjmujemy.

Na podstawie numeru pesel system wyszuka pacjenta i będzie mógł wystawić e-receptę, którą z kolei pacjent otrzymuje na numer telefonu smsem i może ją zrealizować w każdej aptece. Sprawdź jak działa system wystawiania recept elektronicznych i skorzystaj z tej wyjątkowo wygodnej usługi, aby już po 15 minutach mieć wystawioną e-receptę i móc wykupić potrzebne leki.