Recepta wystawiona online na tabletki antykoncepcyjne

Skończyły ci się tabletki antykoncepcyjne i nie masz czasu czekać na wizytę do swojego lekarza ginekologa? Wybierz wizytę zdalną, gdzie e recepta antykoncepcja zostanie wystawiona w kilkanaście minut, a za całą obsługę zapłacisz mniej niż za wizytę prywatną u lekarza ginekologa.

Jedyny warunek jaki musisz spełnić, to mieć ukończone 18 lat i wypełnić odpowiednią dokumentację. Po zarejestrowaniu się na wizytę, odpowiedz na najważniejsze pytania, dzięki którym stworzymy odpowiednią dokumentację medyczną.

Przedłużenie recepty na tabletki antykoncepcyjne przez Internet

Jeżeli masz przepisane na stałe tabletki, wystarczy że wpiszesz ich nazwę w odpowiednią rubrykę, zaznaczysz ilość potrzebnych opakowań, a recepta na tabletki antykoncepcyjne online zostanie wysłana w postaci numeru na twój telefon. Szybko sprawnie i bez wychodzenia z domu. Pierwsza rejestracja wymaga wypełnienia dodatkowego kwestionariusza o chorobach współistniejących, uczuleniach czy stale zażywanych lekach. Wszystko po to aby wykluczyć przeciwwskazania i wystawić poprawną e receptę na tabletki antykoncepcyjne.

Zanim otrzymasz e receptę na antykoncepcję

Zanim otrzymasz na swój telefon numer z e receptą na antykoncepcję, musimy mieć pewność, że jesteś zdrowa i możesz przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Dlatego antykoncepcja recepta online wymaga odpowiedzi na kilka pytań.

Ciąża i karmienie piersią, a także kłopoty z wątrobą i nerkami, mogą wykluczać zażywanie tabletek antykoncepcyjnych, dlatego zanim wystawimy e receptę, musimy przeprowadzić dokładny wywiad medyczny. Zajrzyj na stronę, zapoznaj się ze szczegółami i zamów e receptę w kilkanaście minut na swój telefon komórkowy.