Jak szybko i sprawnie uzyskać receptę online?

Tabletki antykoncepcyjne to popularna, wygodna i skuteczna metoda zapobiegania niechcianej ciąży. Tabletki te są stosowane także w terapii różnych schorzeń o podłożu hormonalnym. Dzisiaj otrzymanie recepty na tabletki antykoncepcyjne nie wymaga osobistej wizyty w gabinecie lekarskim. Świetnym rozwiązaniem jest recepta na tabletki antykoncepcyjne online.

Recepta online – kto ją wystawia?

Już od dłuższego czasu działają w naszym kraju placówki medyczne, których specjalnością są konsultacje lekarskie online. W placówkach te wystawiają także recepty na określone grupy leków. Pacjentki, które interesuje recepta na tabletki antykoncepcyjne online mogą skorzystać z usług tego typu placówki. Zanim recepta na tabletki antykoncepcyjne online zostanie wypisana, pacjentka musi wypełnić krótki formularz dotyczący stanu zdrowia.

Realizacja recepty na tabletki antykoncepcyjne

E recepta tabletki antykoncepcyjne niczym nie różni się od e recepty wypisanej podczas osobistej wizyty u ginekologa. E recepta realizowana jest na podstawie kodu składającego się z 4 cyfr. Jest on przesyłany SMS-em. E recepta tabletki antykoncepcyjne jest ważne przez 30 dni. E recepta antykoncepcja może zostać wykupiona w każdej aptece.

Warto pamiętać, że e recepta antykoncepcja jest 100% płatna. Aby e recepta antykoncepcja została wypisana trzeba wnieść opłatę. Zamówienia na środki antykoncepcyjne można składać w godzinach 8.00. – 20.00. Zamówiona recepta na środki antykoncepcyjne zostanie wypisana po 15 minutach.