Recepta na tabletki antykoncepcyjne bez kolejki

Jedną z bardziej skutecznych metod zapobiegania nieplanowanej ciąży są tabletki antykoncepcyjne. Jeszcze nie tak dawno kobiety, które chciały otrzymać receptę na te tabletki, musiały osobiście zgłosić się do lekarza. Dzisiaj działają centra medyczne, których specjalnością są e-konsultacje lekarskie. Może w nich zostać wypisana e recepta tabletki antykoncepcyjne.

E recepta antykoncepcja: jak ją otrzymać?

Zanim e recepta tabletki antykoncepcyjne zostanie wypisana, pacjentka musi przejść konsultację lekarską online. Oczekiwanie na konsultację lekarską online nie zajmuje wiele czasu. E recepta tabletki antykoncepcyjne ma taką samą wartość, jak ta wystawiona podczas osobistej wizyty u lekarza.

Oznacza to, że e recepta antykoncepcja może zostać wykupiona w każdej aptece. Lekarz, który podejmuje decyzję o tym, aby pacjentka otrzymała e recepta antykoncepcja ma duże doświadczenie i wieloletnią praktykę zawodową. Pacjentki mogą otrzymać e recepta antykoncepcja również na tabletkę „dzień po”.

Jak wygląda realizacja recepty online?

Jak już wspominaliśmy, recepta na tabletki antykoncepcyjne online może zostać zrealizowana w każdej aptece. Aby recepta na tabletki antykoncepcyjne online mogło zostać wykupiona, potrzebny jest kod. Pacjentka otrzyma go SMS-em a recepta jest płatna w 100%. Recepta na środki antykoncepcyjne zostanie wypisana po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie centrum medycznego. Recepta na tabletki antykoncepcyjne online jest ważna przez 30 dni.