Cennik fotomontaży

Informacje ogólne:

Sklep e-dekorato oferuje bezpłatnie tylko mało pracochłonne przeróbki obrazów. Niektóre zmiany wymagają poświęcenia przez grafików większej ilości czasu. Z tego powodu pobieramy za nie opłaty. Ogólna zasada jest taka, że bezpłatne są wszystkie przeróbki (ze zdjęć klienta oraz ze zdjęć sklepu e-dekorato), które grafik może wykonać w czasie do 5 minut. Jeśli dana modyfikacja wymaga poświęcenia większej ilości czasu to koszt jej wykonania zależy od poświęconego czasu oraz tego skąd pochodzi zdjęcie. Zastrzegamy sobie prawo do indywidualnej wyceny fotomontaży lub odmowy ich realizacji.

A) Bezpłatne

Przeróbki zdjęć od klienta lub z e-dekorato do 5 min. pracy grafika np.:

• Zmiana kolorów elementów niektórych obrazów z e-dekorato (zobacz przykład nr 3)
• Kadrowanie, drobne poprawki
• Efekty czarno-biały, sepia

B) Płatne 10 zł za godzinę

Przeróbki grafik ze sklepu e-dekorato

C) Płatne 20 zł za godzinę

Przeróbki zdjęć od klienta

Przykłady:

1. BEZPŁATNE

Efekty czarno-biały, sepia

 

2. BEZPŁATNE

Kadrowanie, poprawa jasności, kontrastu, nasycenia kolorów

 

3. BEZPŁATNE WARUNKOWO

Zmiana kolorów elementów obrazów z e-dekorato jest bezpłatna tylko dla obrazów, dla których posiadamy tzw. maski, czyli zaznaczone obszary umożliwiające szybką podmianę kolorów. Maski posiadamy dla części obrazów, które można znaleźć w naszej galerii w różnych wersjach kolorystycznych. W razie wątpliwości czy posiadamy maski dla danego obrazu prosimy o kontakt.

 

4. PŁATNE 10zł ZA KAŻDĄ GODZINĘ PRACY

Przeróbki obrazów ze sklepu e-dekorato, w tym przygotowanie nowych masek umożliwiających w przyszłości szybką zmianę kolorów. Od momentu przygotowania takich masek kolejne zmiany kolorów będą realizowane bezpłatnie.

 

5. PŁATNE 20zł ZA KAŻDĄ GODZINĘ PRACY

Przeróbki zdjęć klientów. W przypadku drobnych przeróbek do 5 min. pracy nie pobieramy opłat. Po otrzymaniu zdjęcia od klienta wraz z opisem prośby o fotomontaż, wyceniamy i zwykle przygotowujemy bezpłatnie na szybko poglądową symulację zmian dla klienta. Taką symulację wraz z wstępną wyceną wysyłamy do akceptacji. Po zaakceptowaniu wykonujemy szczegółowy projekt do druku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium