Obrazy na płótnie to nie tylko pojedyncze dekoracje dodające gustownego smaku do całej aranżacji wnętrza. To również centralny punkt pomysłu na pomieszczenie. Dlatego w katalogu naszych produktów znajdziecie Państwo również obrazy drukowane na płótnie, ale ich duże rozmiary. To wyjątkowa ozdoba, która sprawdza się bardzo dobrze w miejscach publicznych i dostępnych dla szerszej publiki. Kawiarnia? Biuro? Wszędzie tam stworzy odpowiednią atmosferę dla odwiedzających to miejsce gości.

To również dobry pomysł na trochę bardziej odważną aranżację. Zarówno dla dziecka, które kocha piłkę nożną, jak i dziewczynki marzącej o własnym koniu. Największe modele obrazów robią największe wrażenie.

Poniżej znajdziecie Państwo obrazy drukowane na płótnie w dużych rozmiarach, które pozwalają stworzyć w pomieszczeniu niespotykany nigdzie indziej klimat. To dekoracje, które zajmą dużą część ściany, a to oznacza, że staną się jej centralną osią dla całego charakteru wnętrza.

Obrazy na płótnie – duże rozmiary

Największe płótno i duże rozmiary obrazu to wyjątkowa dekoracja, która może zdominować wnętrze. Dlatego wybór powinien być dobrze dobrany do panującej w pomieszczeniu atmosfery i pomysłu na ogólną jego aranżację. Tak duże obrazy szczególnie dobrze odnajdują się w przestrzennych mieszkaniach, w których otwarte pomieszczenia pozwalają na wykorzystanie podobnych i tak dużych dekoracji.

Obrazy XXL to pomysłowe rozwiązanie, które na pewno stanie się ozdobą całego mieszkania. To również ciekawy pomysł do aranżacji kawiarni czy klimatycznych sklepików. Jednak w każdym przypadku najważniejsza jest jakość wykonania takiej dekoracji.

Z tego powodu wykorzystujemy tylko nowoczesne i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Nasz profesjonalizm wymaga od nas zadbania o najwyższą jakość każdego wydruku. Duże rozmiary są pod tym względem szczególnie wymagające. A przecież już same obrazy na płótnie muszą oferować prawdziwy fotorealizm, głębie barw, ale i odporność na płowienie. Pamiętamy o tym również w obrazach największych, gdy każdy błąd widoczny jest po stokroć. To dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy nasz produkt jest gwarancją Państwa pełnej satysfakcji.

Naturalna kolorystyka, głębia barw i namacalny fotorealizm – tak można krótko zdefiniować obrazy drukowane na płótnie. Duże rozmiary tych dekoracji tylko potęgują to wrażenie, tworząc wyjątkowy charakter pomieszczenia, w którym zawisną.

Obrazy w dużych rozmiarach to wyjątkowa dekoracja dla wszystkich, którzy poszukują czegoś szczególnie odważnego.

Dodatkowo chcemy Państwa zapewnić, że każda przesyłka jest ubezpieczona. Co ważne jest przecież przy tak dużych rozmiarach płótna. Dlatego zachęcamy do kontaktu i przejrzenia bogatego katalogu, który dla Państwa przygotowaliśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium