Nasze wydruki, które Państwu przedstawiamy to prawdziwe historie ukryte w dekoracyjnej formie. To mieszanka barw, wzorów i fotorealistycznych zdjęć. Obrazy drukowane na płótnie to wyjątkowy akcent w każdym pomieszczeniu. Dekoracja, która stworzy szczególny klimat w salonie i nada mu modnego charakteru.

Katalog najciekawszych wzorów obejmuje abstrakcyjne motywy, najpiękniejsze widoki i tematyczne zdjęcia. To obrazy drukowane na płótnie, czyli wysoka jakość samej grafiki i szczególny sposób wykończenia. Płótno to przecież najbardziej szlachetny materiał dla obrazów.

Nasze obrazy to mieszanka najróżniejszych stylów i gatunków. To szeroki wybór rozmiarów i motywów. Dekoracji, które idealnie wkomponują się w aranżację każdego pomieszczenia. Zarówno nowoczesnego i przestrzennego, jak i mieszkania bardziej rodzinnego i klimatycznego. Wybór wydruków obejmuje wszelkie wzory, motywy i najbardziej sławne reprodukcje, dlatego jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.

Obrazy drukowane na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie - co ma wpływ na jakość druku?

W procesie zadruku płótna wykorzystujemy tylko najwyższej jakości metody poligraficzne. Uważamy to za niezwykle istotne, ponieważ tym samym gwarantujemy Wam, że każdy obraz będzie zawsze realistycznie oddawał naturalność użytych barw. Będzie zawsze wyjątkową dekoracją, która w trakcie długich lat nie straci nic ze swojej atrakcyjności.

Najwyższą jakość obrazu gwarantują profesjonalne drukarki wielkoformatowe. To obraz w fotograficznej jakości i w najwyższej rozdzielczości. Obraz drukowany na płótnie wymaga od nas również wykorzystania najbardziej żywych i naturalnych barw. Liczy się głębia nasycenia, która zapewnia realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

Wszystkie obrazy drukowane na płótnie są traktowane dokładnie tak samo, jak malarskie arcydzieła. Naciągane na blejtram i wykończone w taki sposób, aby przez lata mógł Was cieszyć swoimi barwami. Samo płótno, które wykorzystujemy do produkcji naszych dzieł sztuki, to materiał wysoko wodoodporny. Dzięki temu obraz przetrwa na ścianach Państwa mieszkań bardzo długo.

Wykorzystujemy również technikę, która pozwala nam zadrukować boki obrazu. W ten sposób możliwe jest zawieszenie dekoracji bez potrzeby dodatkowego wykorzystania oprawy.

Gotowe obrazy, które od nas dostajecie, nadają się do natychmiastowego powieszenia na ścianę. W zestawie otrzymujecie Państwo kompletne rozwiązanie potrzebne do wygodnego zawieszenia obrazu. Dodatkowo ubezpieczamy każdą wysyłkę, więc nie obciążamy Was żadnym ryzykiem związanym z uszkodzeniem dekoracji.

Dekoracji, która może stać się centralną osią aranżacji wnętrza lub jedynie dodatkiem uzupełniającym większy pomysł na jego charakter. Drukowane obrazy stają się dzisiaj już czymś szczególnie lubianym i coraz częściej spotykanym w naszych domach. To ozdobny dodatek, który jakością daleko wyprzedza słabej próby ręczne reprodukcje obrazów. Fotograficzny wydruk to żywa paleta barw, naturalne odcienie i fotorealistyczne odzwierciedlenie najpiękniejszych widoków. To dekoracja, która nada charakteru całemu pomieszczeniu. Dlatego z przyjemnością zachęcamy Was do przejrzenia naszego bogatego katalogu produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium